PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSE „DYGSNIS 2026“ IR UTENO
2026 02 10
Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Dygsnis 2026“, vykęs 2026 m. vasario 5 d. Marijampolėje, subūrė net aštuonias komandas iš įvairių Lietuvos profesinių mokyklų. Tarp jų – Sv-25-T gr. mokinė Gintarė Stankevičienė iš Utenos RPM centro. Būsimosios siuvėjos turėjo per nustatytą laiką modeliui pasiūti numatytą gaminį. Komisija vertino darbo tikslumą, technologinių operacijų atlikimą, gaminio kokybę, estetiką ir bendrą atlikimo kultūrą. Konkursui ruošusios profesijos mokytojos Gražinos Vygėlienės teigimu, kova dėl prizinių vietų buvo itin įtempta, nes kelios dalyvės varžėsi nežymiai atsilikdamos viena nuo kitos.
Vyko ne tik konkursas, bet ir pažintinės veiklos. Renginio dalyviai buvo kviečiami susipažinti su Vilkaviškio kraštu. Svečiai dalyvavo edukacinėje ekskursijoje po Paežerių dvaro kompleksą, aplankė Aleksandro Vasiljevo parodą „Mada ir medžioklė“, ragavo UAB „Art Glacio“ ledų, klausėsi pasakojimo apie Vilkaviškio miestą. Vakarinėje renginio dalyje buvo įvertinti konkurso dalyviai, pagerbti laimėtojai ir pasigėrėta išskirtinėmis drabužių kolekcijomis.
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.