Balandžio mėnesį Utenos kraštotyros muziejuje vyko 2025–2026 m. m. Lietuvos mokinių tautodailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Rytų Aukštaitijos regiono (Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Rokiškio, Zarasų) darbų paroda, kurioje dalyvavo ir savo darbus pristatė Utenos RPM centro mokiniai Roberta Dilytė (Vr-23 gr.) ir Jonas Venclovas (Vr-24 gr.). Jono kurti sodai komisijos buvo įvertinti antrąja vieta, o Robertos – trečiąja. Sveikiname jaunuosius kūrėjus ir juos rengusią mokytoją Audrą Udrienę! Pasigrožėti mokinių rištais sodais galima A. Šapokos gimnazijos Dailės galerijoje vykstančioje parodoje „Atspindžiai“.
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.